Mikulášské vlaky 2019

Spolek Rakovnicko – Protivínská dráha a další partneři opět srdečně zvou všechny hodné i zlobivé děti v doprovodu svých rodičů na netradiční jízdu zvláštního motorového vlaku doprovázeného sv. Mikulášem, andělem a čerty. Jízdy po historické železniční vlečce z Příbrami do Kovohutí a zpět, spojené s mikulášskou nadílkou, se uskuteční v sobotu 7. prosince 2019. 

Odjezdy zvláštních vlaků z Příbrami: 09:15, 10:15, 11:15, 13:15, 14:15 a 16:30

Příjezdy zpět do Příbrami: 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00 a 17:15

Během jízdy vlaku budou Mikuláš a anděl rozdávat balíčky pro děti přímo v historickém železničním voze s dřevěnými lavicemi. Ve vlaku bude možnost zakoupení teplého občerstvení včetně nápojů (svařené víno, čaj, káva, točené pivo z regionálních pivovarů apod.). Součástí jízdy není prohlídka Kovohutí. Po ukončení jízdy na nádraží v Příbrami možnost fotografování dětí s Mikulášem, čerty a andělem, k prohlédnutí zde budou i vystavené obrázky z výtvarné soutěže dětí ze Dne železnice.

Součástí programu nebude vstup do Kovohutí ani jejich prohlídka! Nástup do vlaku je možný pouze ve stanici Příbram.

Počet míst ve vlaku je omezen, nutná rezervace!

Podmínkou rezervace je úhrada dobrovolného příspěvku v hodnotě mikulášského balíčku a zpátečního jízdného ve zvláštním vlaku:

– dítě a jedna dospělá osoba = 150,- Kč

– dítě a dvě dospělé osoby (případně dvě děti a jeden dospělý) = 230,- Kč

– zvýhodněná rodinná jízdenka (dvě děti a dva dospělí) = 270,- Kč

Provedení rezervace místa v konkrétním vlaku, včetně úhrady dobrovolného příspěvku, bude možné na vlakovém nádraží v Příbrami dle níže uvedených pokynů.

POZOR !

Na základě telefonické předrezervace je možný doprodej posledních míst ve všech vlacích. Úhrada dobrovolného příspěvku před odjezdem příslušného vlaku na místě u p. Jandy.

Případné další informace na tel.: 774 818 458, 725 397 434

 

NÁŠ TIP:

Jízdu vlakem si můžete doslova vychutnat. Níže uvádíme platný jídlení lístek bufetového vozu. Protože trasa našeho mikulášského vlaku nepatří mezi ty nejdelší, je možné si objednat vybrané občerstvení na vybraný vlak dopředu mailem (platí zejména u domácích bramboráčků, které zaberou více času na přípravu) nebo při vyřizování vaší rezervace.